Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Uczucia i seks - |Pozycje seksualne
rozmiar czcionki:AAA

Pozycje seksualne, w których dominuje mężczyzna

Panowie uwielbiają grać w sypialni pierwsze skrzypce. Czasem warto poddać się ich pożądaniu, by zatracić się w silnych męskich ramionach.

namiętne zespolenie  

Partnerka leży i opiera nogi o ramiona mężczyzny. W tej pozycji ma ona ograniczoną swobodę ruchów, więc to mężczyzna kieruje przebiegiem gry i miłosnych pchnięć.czuła spirala


To doskonała pozycja do tzw. szybkiego seksu. Mężczyzna podnosi kobietę i wchodzi w nią, podtrzymując ją za pośladki. Ona obejmuje go ramionami i udami. Mięśnie obojga są napięte, co nasila podniecenie.

królewski układ

Kobieta kluczy na podłodze i opiera się na łóżku. Mężczyzna klęczy za nią. Bierna postawa kochanki wzmaga jego podniecenie. Pieści jej szyję, plecy, pośladki. Jeżeli ona lekko się uniesie, wybranek może też dotykać jej piersi.kochanek i dziewica


Kobieta leży na plecach i szeroko rozchyla nogi. Partner mocno wtula się w nią i wchodzi dość głęboko. Radość kochania oraz poczucie bliskości partnerów wzmacnia mocny uścisk obojga.


głębokie zatracenie


Partnerka leży na plecach i unosi biodra ku górze. Mężczyzna podtrzymuje jej pośladki, jednocześnie przyciągając ją do siebie. W takim miłosnym układzie ruchy członka silnie pobudzają ścianki pochwy, doprowadzając kobietę do ekstazy.


 
zmysłowa gra


Ona rozchyla nogi, zsuwając nieco ciało z krawędzi posłania. Partner klęka przy łóżku, wnika głęboko w kochankę i mocno się do niej przytula. Choć to on w tej pozycji gra pierwsze skrzypce, ona może wykonywać ruchy biodrami i pieścić jego plecy.
kochankowie na krawędzi


Pośladki leżącej na łóżku kobiety znajdują się na jego brzegu. Mężczyzna, klęcząc na podłodze, zakłada sobie nogi partnerki na ramiona. W tym układzie jej kobiecość otwiera się w pełni na miłosne pchnięcia.

w mocnym uścisku rąk


Kobieta leży na łóżku, wyciągając ręce nad głowę. Mężczyzna silnie przytrzymuje jej dłonie jedną ręką, drugą chwyta pośladek kobiety i unosi jej biodro ku górze. Ma nad nią pełną władzę. A ona musi się poddać jego intymnej grze.jak trzcina na wietrze


Kochanka pochyla się mocno. Mężczyzna może wchodzić w nią delikatnie lub zdecydowanie. Taka konstelacja sprzyja też pieszczotom piersi, brzucha oraz łechtaczki.


w niewoli pożądania


Ona leży na łóżku, opierając się o nie rękami. Kochanek klęka za nią. Wykonując zdecydowane pchnięcia, może jednocześnie pieścić całe ciało kobiety. W tej pozycji mężczyzna szybko osiąga orgazm.zmysłowa uległość


Ona przyciąga uda do piersi, opierając stopy na ramionach kochanka. Mężczyzna wspiera się na rękach i mocno wnika w kochankę. Ona pieści jego pośladki. Mocno przyciągając go do siebie, wzmacnia zdecydowane pchnięcia mężczyzny.

siła miłosnej władzy


Kobieta przyciąga kolana do piersi i opiera stopy o tors partnera. Praktycznie nie może wykonywać żadnych ruchów - jest całkowicie zdana na jego miłosny apetyt. Partner powinien unikać jednak mocnych uderzeń w okolicę szyjki macicy, bo sprawi kochance ból.

 

źródło: Claudia

źródło:
12345
Oceń artykuł
gość 12:19 - 04.04.2013
ja poprostu kocham sex
gość 20:15 - 23.03.2013
bardzo je lubię
gość 03:29 - 31.01.2013
Hehe, ja też uwielbiam W MOCNYM UŚCISKU RĄK:D
gość 16:05 - 09.10.2012
ja zazwyczaj robię ,,w niewoli poządania''
gość 17:05 - 22.08.2012
uwielbiam od tułu ;)
gość 19:25 - 28.05.2012
Kocham pozycje CZUŁA SPIRALA
gość 21:25 - 26.11.2011
Świetne pozycje, bardzo je lubię
gość 12:01 - 04.08.2011
w mocnym uścisku rąk :)
gość 13:07 - 04.07.2011
tomek

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO