Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Styl i życie - | Hobby
rozmiar czcionki:AAA

Samotne domy w Portugalii: świetne zdjęcia!

09.01.17 13:17
fot. Manuel Pita

fot. Manuel Pita

Małe kolorowe domki na minimalistycznym tle to pasja fotografa Manuela Pity. Zobaczcie te zdjęcia, piękne!

Manuel Pita na co dzień jest specjalistą od sztucznej inteligencji, jednak kilka lat temu zaczął również robić zdjęcia. Później stworzył konto na Instagramie i zaczął się tymi zdjęciami dzielić. Jeszcze później zyskał ponad 250 tysięcy obserwujących. Jak to się stało? Otóż Manuel Pita specjalizuje się w bajkowych krajobrazach, a konkretnie zdjęciach ciekawej architektury w pięknym krajobrazie. Jego seria „Lonely House”, czyli „Samotne domy” to przede wszystkim kadry jak z pastelowych filmów (głównie tych ostatnich) Wesa Andersona.

Przez ostatni rok Manuel uzbrojony w aparat fotograficzny (cyfrowy i analagowy) jeździł po całej Portugalii i szukał ciekawych, tradycyjnych domków z trójkątnym dachem i typową elewacją z kolorowych płytek. Uchwycone samotnie na tle jasnego nieba i zieleni wyglądają po prostu obłędnie.

W każdej kompozycji, mimo niedoskonałości tych domków, znajdziemy jednak harmonię i prostotę – i na tym właśnie polega talent Manuela. Dostrzegły go już duże firmy np. linie lotnicze Lufthansa czy Mercedes Benz, dla których fotograf regularnie tworzy projekty.

Wy też musicie zobaczyć te zdjęcia, przyniosą trochę lata mroźną zimą!  

ZOBACZ TEŻ:

NOWA APLIKACJA CZY MANIFESTACJA KOBIET?

MALEŃKIE RYSUNKI Z INSTAGRAMA

fot. Manuel Pita

Autor: kobieta.pl/WP

12345
Oceń artykuł
Polecamy:


Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO