Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Styl i życie - |Kultura
rozmiar czcionki:AAA

Dobra książka o kryzysach w związku!

29.10.15 15:01
mat. prasowe wydawcy

mat. prasowe wydawcy

Manuela Gretkowska i Piotr Pietrucha po dwunastu latach napisali wspólną książkę o kryzysach w związku. "Miłość klasy średniej" wyszła 21 października. Polecamy!

To druga wspólna książka tych autorów po wydanych dwanaście lat temu Scenach z życia pozamałżeńskiego. Tak jak w przypadku poprzedniego tytułu Miłość klasy średniej również zawiera dwie mikropowieści – Kalifornię M. GretkowskiejDomino P. Pietuchy. Wspólnym mianownikiem obu utworów jest temat kryzysu w związku.

Lektura to zbiór dwóch zupełnie niepowiązanych ze sobą opowieści.W pierwszej z nich, zdesperowana pisarka ucieka przed małżeńską klęską. Wyjeżdża z nastoletnią córką na stypendium do Kalifornii, a egzotyczny świat, niezwykli ludzie, eksperymenty ze środkami zmieniającymi świadomość mają pomóc ukoić jej ból.

Druga historia opowiada o tym, jak przypadkowe spotkanie dawnych przyjaciół uruchamia lawinę rujnującą ich z trudem osiągniętą stabilizację. Przestają obowiązywać dotychczasowe prawdy i przyzwoitość.

W minioną niedzielę o 22.00 Manuela Gretkowska wraz z Piotrem Pietuchą byli gośćmi audycji Hani Bal, Hani Rydlewskiej w Chilli Zet. Chcecie posłuchać co mówili o swojej wspólnej książce?

 

Autor: kobieta.pl

12345
Oceń artykuł
Polecamy:


Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO