KIM JESTEŚMY

fot. Marta Mrugacz

AGATA ZYCH-ZIELIŃSKA

- REDAKTOR PROWADZĄCA

Dziennikarka i redaktorka, od 10 lat w mediach internetowych oraz prasowych. Pasjonatka tańca współczesnego, dalekich podróży i psychologii społecznej. Z wykształcenia filolog i teatrolog. Mama 8 letniej Amelki. Dzień zaczyna od kubka gorącej latte i mocnej dawki dobrej muzyki. Cecha rozpoznawcza burza blond loków i optymizm. Nie rozstaje się z iPhonem i uwielbia prowadzić Instagram.

agata.zych@burdamedia.pl

WERONIKA PŁOCHA

- Z-CA REDAKTOR PROWADZĄCEJ

Rocznik pamiętny, bo 89'. Filolożka fińska, dziennikarka i umysł mocno kreatywny, raczej mało ścisły. Zagorzała fanka oryginalnych albumów fotograficznych, pięknie wydanych magazynów zachodnich i skandynawskiego designu. Ciągle poszukuje nowych bodźców, podróżuje kiedy tylko może i zaczytuje się w Milanie Kunderze. Uwielbia fotografie Corinne Day, Cass Bird i Magdaleny Wosińskiej. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo.

Instagram 

weronika.plocha@burdamedia.pl

MAGDALENA MROZOWSKA

- REDAKTORKA

Od 10 lat związana z internetem zawodowo i prywatnie. Z wykształcenia historyczka i dziennikarka, z pasją pisze o kobietach i dla kobiet. Fanka dobrych seriali, gorzkiej czekolady i literatury fantasy. Mama Franka i Mileny. W wolnych chwilach piecze muffiny, pisze do szuflady i planuje podróże, najchętniej tam, gdzie da się jeździć na nartach.

magdalena.mrozowska@burdamedia.pl