KIM JESTEŚMY

WERONIKA PŁOCHA

- REDAKTOR PROWADZĄCA

Rocznik pamiętny, bo 89'. Filolożka fińska, dziennikarka i umysł mocno kreatywny, raczej mało ścisły. Zagorzała fanka oryginalnych albumów fotograficznych, pięknie wydanych magazynów zachodnich i skandynawskiego designu. Ciągle poszukuje nowych bodźców, podróżuje kiedy tylko może i zaczytuje się w Milanie Kunderze. Uwielbia fotografie Corinne Day, Cass Bird i Magdaleny Wosińskiej. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo.

Instagram 

weronika.plocha@burdamedia.pl

MAGDALENA MROZOWSKA

- REDAKTORKA

Od 10 lat związana z internetem zawodowo i prywatnie. Z wykształcenia historyczka i dziennikarka, z pasją pisze o kobietach i dla kobiet. Fanka dobrych seriali, gorzkiej czekolady i literatury fantasy. Mama Franka i Mileny. W wolnych chwilach piecze muffiny, pisze do szuflady i planuje podróże, najchętniej tam, gdzie da się jeździć na nartach.

magdalena.mrozowska@burdamedia.pl

KATARZYNA LUBIANIEC-STRZEŻEK

- STAŻYSTKA

Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania dziennikarka i podróżniczka. Fanka literatury faktu, dobrego designu i sztuki współczesnej. Absolutny dog-lover. Ciekawość do świata, zaszczepiona u niej przez rodziców, powoduje, że stale szuka inspiracji. W podróżach, sztuce, książkach. Kiedy tylko może, wyjeżdża - zarówno w bardziej odległe zakątki, jak Chiny, Jordania czy Indonezja, jak i bliższe miejsca: europejskie stolice czy bieszczadzkie lasy. Szczególnie interesuje się tematyką praw człowieka, której planuje poświęcić pracę doktorancką. Po godzinach prowadzi portal The Bright Side.