Zarejestruj się!
Moda - |Porady
rozmiar czcionki:AAA

Tatuaż na nadgarstku

15.11.12 09:40
Emma Stone, fot. ONS

Emma Stone, fot. ONS

Nadgarstek to ostatnio najmodniejsze miejsce na tatuaż. Chcesz mieć własny obrazek na ręku? Zobacz wzory, które wybrały gwiazdy.

Tatuaż na nadgarstku - czy jego robienie boli?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od twojego indywidualnego progu bólu i wytrzymałości na ból. Dla jednych tatuowanie to spory ból, dla innych nieprzyjemne drapanie. W której grupie ty jesteś?

Ile kosztuje tatuaż na nadgarstku?

Wszystko zależy od tego co chcesz wytatuować i u kogo (napis czy obrazek, czy z użyciem kolorów, uznany artysta czy początkujący?). Cena napisu w profesjonalnym studio to mniej więcej 100-300 złotych.

Jak zrobić tatuaż na nadgarstku?

Wybierz wzór i studio tatuażu, umów się na wizytę. Przed wykonywaniem wzoru nie pij napojów energetycznych, alkoholu. Narzędzia, którymi posługuje się artysta muszą być sterylne. W studio dowiesz sie także jak dbać o świeżo wykonany tatuaż.

Jaki wzór wybrać?

Taki, który lubisz, który ci się podoba. Zobacz zdjęcia w galerii, filmik z wzorami, poszukaj inspiracji w sieci. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Emma Stone ma wytatuowane słodkie ślady ptaszka, Maja Sablewska - kwiaty, napisy REJECTION IS YOUR PROTECTION oraz Elemiah i ważne dla siebie daty, a Edyta Górniak - "The 4th World XIV III MMX".Emma Stone, fot. ONSTatuaż Mai Sablewskiej, fot. ONSEdyta Górniak, fot. ONSLaura Samojłowicz, fot. ONSTatuaż Natalii Siwiec, fot. ONSCandy Girl, fot. ONS
źródło:
12345
Oceń artykuł
Polecamy:


gość 19:44 - 28.01.2013
Mi bardzo się podoba na nadgarstku ładnie i mądrze napisane albo ładny motyw, czemu nie:))
gość 11:50 - 10.01.2013
pokazcie tatuaze dody!
verovila 20:01 - 04.12.2012
Jestem przeciwniczką tatuaży, a już zwłaszcza u dziewczyn. Dopóki skóra jest młoda i jędrna, dyskretny i profesjonalnie wykonany tatuaż może ją zdobić. Niestety z wiekiem skóra też się starzeje. Wyobraźmy sobie sędziwą, 80-letnią damę z frywolnymi "ozdóbkami" pod łopatką czy "bransoletką" na nadgarstku... :roll: Moim zdaniem nic tak nie zdobi ciała, jak czyściutka, porządnie wypielęgnowana i wydepilowana własna skóra.
gość 11:35 - 16.11.2012
Emma Stone - tatuaz bardzo mi sie podoba, prosty i zabawny!
jaga123 17:41 - 15.11.2012
nie dla mnie

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się


Kupuj najtaniej z CENEO