Zarejestruj się!

Na podobny temat:

Moda - |Dodatki
rozmiar czcionki:AAA

Delikatne łańcuszki gwiazd

07.11.13 10:24
Agnieszka Szulim, fot. allimage.pl

Agnieszka Szulim, fot. allimage.pl

Cieniutkie jak mgiełka, złote, z niewielkimi zawieszkami, medalikami, blaszkami! Zobaczcie naszyjniki, które pokochały gwiazdy!

Są delikatne i czasem ledwie je widać, ale za to jak błyszczą! Cienkie naszyjniki ze złota z małymi, często grawerowanymi przywieszkami to ostatnio biżuteryjny hit.  Takie łańcuszki wytropilismy na wielu słynnych szyjach ;-) ! Kto je nosi? Agnieszka Szulim, Kinga Rusin, Karolina Gorczyca, Kamila Baar, Maffashion, Magda Mołek, Marina Łuczenko, Gosia Socha. Gdzie je znaleźć? Sprawdź koniecznie marki: Beller, Rosa Gold Chains, Vanrycke, Minty Dot, Tous. Gwarantujemy miłość od pierwszego wejrzenia! Ta biżuteria nie jest może najtańsza, ale wykonana ze szlachetnego kruszcu, w dość klasycznym kształcie, posłuży przez całe lata.


Agnieszka Szulim, fot. allimage.plMagda Mołek, fot. allimage.plKamila Baar, fot. allimage.plKasia Sokołowska, fot. allimage.plMaffashion, fot. allimage.plKinga Rusin, fot. allimage.plMagda Mołek, fot. allimage.plKinga Rusin, fot. allimage.plKamila Baar, fot. allimage.plAgnieszka Szulim, fot. allimage.plNaszyjnik BELLERNaszyjnik BELLERNaszyjnik BELLERNaszyjnik BELLERNaszyjnik ROSA Gold ChainsNaszyjnik ROSA Gold ChainsNaszyjnik ROSA Gold ChainsNaszyjnik Minty DotNaszyjnik Minty DotNaszyjnik Vanrycke


laska 12:12 - 30.03.2015
Myślę, że bardzo ciekawą i delikatna biżuterię znajdziesz na Jubilea.pl np. jakieś oryginalne kolczyki srebrne z kamieniem albo lepiej jakies perełki będa delikatniejsze dla dziewczynki
gość 10:45 - 15.02.2015
Naturalny styl jest domeną wspanialych kobiet w stylu np.Magdy Molek ona jest subtelna w uśmiechu , w mowie i jest wizualnie ładna .
gość 10:31 - 15.02.2015
moda na minimalizm jest wciąż ale wyczuciem smaku i dobrego gustu .dlatego nie każdy ma taki styl. im niezbyt ładna kobieta i prozaiczna .to obwiesza się duzymi ozdobami .myśląc ze stanie się poprzez to przynajmniej powabna , nic tu po niej , OZDOBY NIE CZYNIĄ UROKU . a subtelność i dobry smak w upiększaniu ,jedynie podkreślają jej zalety i nazywa się kobiecość w naturalnym stylu .
gość 08:33 - 06.02.2015
Bardzo podobają mi się takie delikatne łańcuszki, ale niektóre zawieszki są przepiękne. Najczęściej kupuję taką biżuterię na www.goldtom.pl Zdarza się, że wybiorę coś w sklepie stacjonarnym, jednak zazwyczaj ciężko jest mi się zdecydować, więc wolę zamawiać przez internet. :)
gość 14:09 - 19.01.2015
Na www.modernsilver.pl oraz naszyjnikigwiazd.pl znajduje się najszersza oferta tego typu łańcuszków w Polsce!
angie34 13:29 - 30.07.2014
Uwielbiam taką subtelną biżuterię.
hada 08:49 - 30.07.2014
Są śliczne, strasznie mi się podobają.. ale ja sama wolę bardziej wyraźną biżuterię
karolka90 18:29 - 29.07.2014
Łańcuszków jest dużo, i są dostępne w wielu miejscach.

W każdym razie takie małe serduszka są dobre na każą okazje.
minka 12:49 - 24.07.2014
Sama noszę taki łańcuszek. Kupiłam go za 40zł w jakimś zwykłym sklepie jubilerskim. Jest srebrny więc nie widzę potrzeby, żeby płacić pięć razy więcej tylko dlatego, że to Apart czy inny Kruk.

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się


Kupuj najtaniej z CENEO