Zarejestruj się!
Gwiazdy - |Wywiady
rozmiar czcionki:AAA

Dominika Kluźniak- Ścigam się o całe życie

18.07.11 06:00
fot. ONS

fot. ONS

W komedii Saramonowicza bohaterki nazywają kalorie sukami. Jak Pani z nimi wojowała? Korzystała Pani z usług dietetyczki?

Dominika Kluźniak: A po co? Każdy przecież wie, co mu służy, a co nie. Wcale się nie katowałam! Tyle tylko, że nie łączę pieczywa z produktami białkowymi, unikam jedzenia po spektaklu i zrezygnowałam ze słodyczy. Zamiast czegoś słodkiego wolę pomidora z bazylią…

Nie przesadzi Pani? Nie grozi Pani anoreksja?

Dominika Kluźniak: Ja mam czteroipółletnie dziecko, które kocham najbardziej na świecie! Nigdy bym nie dopuściła do sytuacji, w której robię sobie krzywdę, bo w ten sposób robiłabym krzywdę i Julce. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym nie mieć siły, aby ją podnieść czy biegać za nią po placu zabaw.

Ma Pani za sobą dopiero kilka lat pracy. A efekty – nadzwyczajne. Jest Pani doskonale rozpoznawalna przez teatrologów i zupełnie nieznana serwisom plotkarskim. To tak miało być?

Dominika Kluźniak: Tak! I bardzo z tego się cieszę! Podoba mi się moje życie takie, jakie jest. Nie ścigam się o pięć minut, ja się ścigam o całe życie!

Najwyraźniej z dobrym skutkiem. Scenarzyści piszą role filmowe specjalnie dla Pani. Tak było w przypadku „Jak się pozbyć cellulitu”. To komfortowa sytuacja?

Dominika Kluźniak: Wielka frajda. Aktor czuje się dowartościowany, co sprawia, że przed kamerą jest bardziej rozluźniony. Zamiast naginać się do roli, może pozwolić sobie na więcej kreatywności, wariactwa na planie, nie musi się łapać prawą ręką za lewe ucho.

Zatem satysfakcji z pracy Pani nie brakuje? Jak Pani odebrała komplement Saramonowicza: „W XX wieku w komedii królowała Kwiatkowska, obecne stulecie należeć będzie do Kluźniak”?

Autor: Bożena Chodyniecka

źródło:
12345
Oceń artykuł
Polecamy:
zuza 11:32 - 18.07.2011
lubię ją :)

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO