Zarejestruj się!
Gwiazd -|Emocje
rozmiar czcionki:AAA

Athina Onassis

30.05.05 13:07

ATHINA ONASSIS, jedyna spadkobierczyni bajecznej fortuny najbogatszego Greka wszech czasów Arystotelesa Onassisa, po latach spędzonych pod opieką ojca chce stanąć na własnych nogach. Jej walka o niezależność jest jednak trudniejsza, niż przypuszczała. Zbyt wiele osób ma ochotę na jej pieniądze. Czy ślub z mężczyzną mającym opinię łowcy posagów to na pewno dobry pomysł?

Pośród przechodniów na zatłoczonych ulicach Sao Paulo nie ma mężczyzny, który by się nie obejrzał za szczupłą, wysoką blondynką o ogromnych, ciemnych, sarnich oczach. Mistrz olimpijski w jeździe konnej i skokach przez przeszkody Alvaro Alfonso de Miranda Neto (dla przyjaciół - Doda), zawsze trzyma się blisko swojej ukochanej i czujnie się rozgląda. Co wnuczka legendarnego Arystotelesa Onassisa robi w Brazylii ze starszym od siebie o 12 lat playboyem? Planuje ślub. 20-letnia Athina wyrwała się wreszcie spod skrzydeł rodziny i ma zamiar ułożyć sobie życie z ukochanym mężczyzną. Gdyby stawką w tej grze było tylko jej szczęście, ojciec Thierry Roussel prędzej czy później musiałby się pogodzić z wyborem córki. Ale tu chodzi o coś więcej.

W wyniku życiowych decyzji Athiny wiele osób może zyskać lub stracić.

Po stronie "poszkodowanych" jest Rouussel, który przez 17 lat zarządzał spadkiem córki. Teraz utracił część dawnej kontroli, a w przyszłości straci ją całkiem. Zaniepokojeni są też zarządzający Fundacją im. Aleksandra Onassisa Grecy, w tym jej prezes Stelio Papadimitriou. Zgodnie ze statusem fundacji Athina, jako krewna Aleksandra, po ukończeniu 21 lat ma prawo zasiąść w jej zarządzie.- Nie mamy zamiaru przekazać zarządzania najpotężniejszą grecką fundacją komuś, kto nie ma związku z naszą kulturą, religią, językiem, a kto na dodatek nie ma wykształcenia i nie przepracował w swoim życiu ani jednego dnia - powiedział Papadimitriou dziennikarzowi magazynu Vanity Fair. Ostatnie słowo ma jednak sama Athina. Jeżeli jej plan się powiedzie, zyska bajeczną fortunę i mężczyznę swoich marzeń. A Doda wygra los na loterii i pojmie za żonę jedną z najbogatszych kobiet świata.

źródło:
12345
Oceń artykuł
Polecamy:
gość 01:39 - 28.09.2010
a najwiekszym lowca posagow byl wlasnie jej ojciec i zmartwienie jego polega na tym, ze bogata corka sama bedzie sprawowac wladze nad swoimi finansami i tatus nie bedzie juz mogl wymagac od corki prezentow w postaci kolejnego ferrari, czy tez lodzi wyscigowej albo superluksusowego jachtu. Tatusiowi urwie sie najwiecej.
gość 23:19 - 28.12.2009
Fundacji imienia jej DZIADKA a nie wuja.

Skomentuj

Jeśli chcesz komentować pod własnym nickiem, zaloguj się

Kupuj najtaniej z CENEO