Zarejestruj się!
Forum
Temat bez odpowiedzi

Ostrogi jak je leczyć?

Autor Wiadomość
Napisane: 01. 10. 2011 [21:52]
Gość czy po zabiegu ostogi moge znów isc na zabieg jesli nie ma po prwy a kostka jest wieksza niz była??
Napisane: 28. 10. 2011 [20:16]
Gość pomagają liście kapusty i owinięcie stopy bandażem elastycznym kilka lat miałam spokojnych i teraz wrócił ból pięty, pamiętam,że najbardziej pomogły zabiegi ultradxwieki pozdrawiam Goska
Napisane: 13. 11. 2011 [16:04]
Gość U mnie też stwierdzono ostrogi, ale lekarz ortopeda, wypisal mi tylko maść i kazał przyjśc za 3 tygodnie. Takie sa dzis kekarze
Napisane: 16. 11. 2011 [10:42]
tapczanik
Użytkownik jest offline
tapczanik
Ilość punktów: 6
z nami od:
08.11.2011
Ja nie lubię chodzić do lekarza, ponieważ jestem zdania, że niektóre choroby możemy wyleczyć sami. Często z kolei stosuję leki homeopatyczne i działają, ponieważ wierzę w ich pomoc. Często też korzystam ze stron takich jak apteka internetowa, szukam odpowiedniego środka na daną dolegliwość i kupuję w najniższej cenie. A na ostrogi dobre są też domowe sposoby, o których forumowicze pisali wcześniej, więc nie będę się powtarzać, ale dopiszę się na listę je stosujących skutecznie.
Napisane: 16. 01. 2012 [12:19]
Gość dostalam recepte od znajomego lyzeczka miodu lyzka octu jablkowego zoltko wymieszac i smarowac pomaga