Zarejestruj się!
Forum
Temat bez odpowiedzi

Mężczyzna z pasją

Autor Wiadomość
Napisane: 06. 06. 2008 [07:51]
delfin77
Użytkownik jest offline
delfin77
Ilość punktów: 39
z nami od:
29.05.2008

Jestem w zwiazku z mężczyzną, który ma swoją pasję narty, golf i cała reszta. Możemy oczywiscie robić to razem ja jestem otwarta na wszelkie jego pomysły,ale on woli sam. Więc jestem z nim a tak naprawde jestem sama.

Napisane: 06. 06. 2008 [10:30]
kasiaa
Użytkownik jest offline
kasiaa
Ilość punktów: 19
z nami od:
05.06.2008
Myslę że mężczyzna musi mieć pasje, musi mieć pole na którym się realizuje.

Napisane: 06. 06. 2008 [13:18]
zuza
Użytkownik jest offline
zuza
Vip
z nami od:
04.03.2008
delfin77 to normalne, że każdy ma swoje indywidualne zajęcia. hobby, pasje.. Ty nie masz? Oczywiście, fajnie (albo i nie - zależy dla kogo), jeśli osoby tworzące związek interesują się tym samym i mogą razem cos robić.. ale nawet w takim przypadku, każdy potrzebuje trochę wolności. Przykładowo: ja i mój chłopak dużo jeździmy na rowerze - ale jeśli chce jechać sam - bo oczywista sprawa, że ja wolniej jeżdżę i on się męczy jadąc ze mną to niech jedzie czy sam czy też z kolegą, który równie szybko jeździ. Kilka lat temu w ogóle nie jeździłam na nartach ale Łukasz mnie nauczył i zaraził tym sportem i też razem jeździmy. Ale oprócz wspólnych zajęc/hobby mamy również osobne, on lubi iść na basen, a ja tak średnio, więc on idzie a ja wtedy się np. uczę. Jeślibyście robili to samo cały czas to byście się udusili w związku. Pewnie napiszesz, że nic nie robicie wspólnie.. ale na to też jest sposób icon_smile.gif Zastanów się nad swoimi zajęciami/hobby i pogłówkuj co mogłabyś robić z ukochanym icon_smile.gif Może wciągniesz go w swoje hobby? Albo może Tobie się podoba coś co on robi np. też byś chciała z nim pójść na bilard icon_wink.gif Wszystko jest do zrobienia icon_smile.gif Pamiętaj, że najważniejsze jest to, żeby wszystko miało swoje granice icon_smile.gif Głowa do góry i powodzenia! icon_smile.gif

Napisane: 12. 06. 2008 [12:10]
fruzinek
Użytkownik jest offline
fruzinek
Ilość punktów: 684
z nami od:
07.05.2008

też uważam, że ma do tego absolutne prawo, tak samo jak do wyjścia z kolegami np icon_wink.gif każdy potrzebuje troche wolności, związek to nie klatka icon_wink.gif

Ty w tym czasie np umów się z koleżankami, albo zrób coś tylko dla siebie, możesz sobie zrobić wypad do kosmetyczki/fryzjerki/na zakupy icon_smile.gif