Wśród wiosennych nowości znajdziemy między innymi kolejne tomiki z bestsellerowej serii o przygodach Małej wróżki Amelki. W części Czarodziejskie drzewow kraju Amelki odbywa się Wielki Konkurs Akrobacji. Przedwróżką do wykonania mnóstwo trudnych figur. Czy poradzi sobie i wygra?Gucio postanawia pomóc Amelce i podsuwa jej zabawny pomysł. Publicznośćnie podejrzewa, że czeka ją niespodzianka...Seria o Amelce wzbogaciła się jeszcze o tytuły: Paskudna wróżyczka, Sekret Wróżki Zębuszki i Wróżka Katastrofa.

Zupełną nowością są książeczki o słoniu Elmerze. Ten światowy bestseller, klasyka literatury dziecięcej jest już w Polsce! Elmer, słonik w kratkę zabawiający całą dżunglę, ma kłopot: być innym w stadzie to przywilej czy utrapienie? Seria o Elmerze, przeznaczona dla najmłodszych dzieci, sprawiła, że twórczość Davida McKeedotarła do ponad 30 krajów. Prostymi środkami chwali subtelność, inteligencję i wyrozumiałaość. I przede wszystkim bawi dzieci. W dobrych księgarniach i sieci szukaj pozycji: Elmer, Elmer i hipopotamy, Elmer i Róża, Elmer i nieznajomy.

Twoje dziecko nie wie co wpisać koledze do pamiętnika? Z pomocą przyjdzie pozycjaWorek wierszyków do pamiętników. Gdy brakuje słów, aby wyrazić słowa sympatii, pomoże skorzystanie z tej książeczki. Zebrano w niej najbardziej znane pamiętnikowe wierszyki, ale także nowe, piękne rymowanki. „Fiku-miku, jestem w Twoim pamiętniku” - ten i inne znane wierszyki znajdziesz w tej pięknej, ilustrowanej książeczce.

Znana i lubiana przez dziewczynki seria o Martynce wzbogaciła się także o nowy tytuł - Martynka i jej świat. Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań z przygodami Martynki.

Dla maluchów, które mają problem z zasypianiem polecamy szczególnie pozycję Stos poduszek i maluszek. Ta książeczka wraz z płytą pomaga zasnąć i sprowadza kolorowe sny. Czytajmy i śpiewajmy dzieciom kołysanki! To jedna z najmilszych form spędzania czasu z maluszkiem.

A może puścisz swojemu szkrabowi posłuchajkę? Posłuchajki. 365 bajek na dobranoc. Księżyc opowiada... historyjki na dobry sen to zbiór 365 ciepłych i sympatycznych bajeczek, których pełen pozytywnych emocji przekaz z pewnością spokojnie ukołysze dzieci do snu, w niezwykłej interpretacji jednej z najznakomitszych polskich aktorek - pani Anny Dymnej. Seria audiobooków POSŁUCHAJKI wyróżnia się wspaniałą interpretacją aktorską oraz bogatym udźwiękowieniem.

Kliknij na okładkę książki aby obejrzeć ją w powiększeniu.