Tatuaż na nadgarstku - czy jego robienie boli?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od twojego indywidualnego progu bólu i wytrzymałości na ból. Dla jednych tatuowanie to spory ból, dla innych nieprzyjemne drapanie. W której grupie ty jesteś?

Ile kosztuje tatuaż na nadgarstku?

Wszystko zależy od tego co chcesz wytatuować i u kogo (napis czy obrazek, czy z użyciem kolorów, uznany artysta czy początkujący?). Cena napisu w profesjonalnym studio to mniej więcej 100-300 złotych.

Jak zrobić tatuaż na nadgarstku?

Wybierz wzór i studio tatuażu, umów się na wizytę. Przed wykonywaniem wzoru nie pij napojów energetycznych, alkoholu. Narzędzia, którymi posługuje się artysta muszą być sterylne. W studio dowiesz sie także jak dbać o świeżo wykonany tatuaż.

Jaki wzór wybrać?

Taki, który lubisz, który ci się podoba. Zobacz zdjęcia w galerii, filmik z wzorami, poszukaj inspiracji w sieci. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Emma Stone ma wytatuowane słodkie ślady ptaszka, Maja Sablewska - kwiaty, napisy REJECTION IS YOUR PROTECTION oraz Elemiah i ważne dla siebie daty, a Edyta Górniak - "The 4th World XIV III MMX".