Firma kosmetyczna Soraya zaprezentowała nową serię "Soraya Vitamin", która wykorzystuje moc witamin i została stworzona, żeby zapewnić skórze piękny, zdrowy i młody wygląd. W skład serii wchodzą kosmetyki pielęgnacyjne dla cery suchej i bardzo suchej, tłustej i mieszanej oraz naczynkowej.

Produkty do pielęgnacji cery suchej i bardzo suchej zawierają witaminy A, E i F. W tej serii znajdziemy przeciwzmarszczkowy krem na dzień, którego celem jest przywrócenie komfortu i zdrowego wyglądu skórze suchej oraz bardzo suchej. Krem ma pomóc wyeliminować szorstkość oraz łuszczenie się naskórka, a także nieprzyjemne uczucie napięcia. Według informacji marki Soraya krem doskonale się rozprowadza i wchłania oraz pozostawia na skórze film ochronny, który zapewnia uczucie gładkości i delikatności. W tej serii znajduje się także regenerujący krem na noc, który ma zadbać o optymalne nawilżenie i natłuszczenie skóry oraz intensywnie ją odżywić i zregenerować. Oprócz tego marka poleca też łagodzący krem do demakijażu, który oczyszcza delikatną skórę bez uczucia wysuszenia i ściągnięcia.

Z kolei produkty do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej zawierają witaminę B3. W skład tej serii wchodzi matująco-nawilżający krem na dzień, który ma za zadanie przywrócić cerze tego typu równowagę. Ponoć szybko i na długo eliminuje błyszczenie się skóry oraz redukuje niedoskonałości. Poza tym marka poleca stosowanie normalizującego kremu na noc, który ma ograniczyć łojotok. Ale to nie wszystko. Z serii tej mamy także możliwość skorzystania z oczyszczającego żelu do mycia twarzy, który ma oczyścić i odświeżyć cerę tłustą i mieszaną. Jego celem jest także redukcja niedoskonałości.

Natomiast produkty do pielęgnacji cery naczynkowej zawierają witaminy P i C. W skład serii wchodzi wzmacniający krem na dzień, który ma zapewnić cerze naczynkowej wzmocnienie, ukojenie i komfort. Ponoć zmniejsza również widoczność rozszerzonych naczynek, a także poprawia koloryt cery. Regenerujący krem na noc ma uspokoić pobudzoną skórę, a łagodzący tonik bezalkoholowy ma oczyścić i przygotować cerę do kolejnych etapów pielęgnacji. Ponadto, przywraca cerze naczynkowej odpowiednie pH, łagodzi podrażnienia i zmniejsza wrażliwość.

Kosmetyki z witaminowej serii marki Soraya kupimy już w cenach 11-18 złotych.