Postaw na naturalnność

Najmodniejsze kolory paznokci dla Panny Młodej 2011 to delikatne beże, półprzezroczyste róże, nabłyszczający lakier w kolorze bezbarwnym. Ciągle popularny będzie french. Postępuj zgodnie z angielską zasadą "keep it simple". Im mniej ozdób, doczepianych kwiatków, cyrkonii i tak dalej tym lepiej. Teraz w modzie są naturalne, zadbane paznokcie (krótkie, lub lekko wystające poza opuszki). Czas czterocentymetrowych, kwadratowych tipsów już przeminął!

Graj w kolory

Odważniejsze panny młode mogą pozwolić sobie na zdecydowany kolor: czerwony, malinowy, fioletowy, a nawet czarny! Ważne żeby ten kolor harmonizował z resztą dodatków na przykład z butami, ślubną wiązanką, biżuterią itp. Obecnie wiele osób decyduje się na tak zwany kolor przewodni (lub motyw) przyjęcia. Wtedy warto mieć go na paznokciach!

Pielęgnuj

O paznokciach pomyśl minimum pół roku przed ślubem. Jeśli twoje płytki są nierówne, rozwarstwiają się, kruszą i łamią zainwestuj w odpowiedni preparat wzmacniający paznokcie. Możesz także zacząć stosować odżywki do nakładania na płytki. Odpowiednio wcześnie umów się ze swoją manicurzystką - w ostatniej chwili może już nie mieć wolnego czasu. Możesz pokusić się nawet o próbny manicure.