Sfera to nowa Zara?

Sfera to hiszpańska sieciówka należąca do grupy El Corte Ingles, która w hiszpańskich miastach ma swoje sklepy niemalże na każdym rogu. W Sfera znajdziemy ubrania i dodatki zgodne z najnowszymi trendami, podobnie jak na wieszakach w Zarze czy Mango. Projektanci Sfera nastawiają się przede wszystkim na jakościowy produkt i dobry, często klasyczny design. W kwestii cen jest podobnie jak w innych hiszpańskich markach sieciowych - to średnia półka, w której znajdziemy zarówno bardzo przyjazne dla portfela projekty jak i te, które wymagają od nas większych wydatków.

Obecnie w kolekcji Sfera znajdziemy miękkie obszerne swetry, modne sukienki w kwiaty w stylu boho czy pikowane puchowe kurtki. Do tego w ofercie mamy buty i dodatki: od torebek, poprzez szaliki i apaszki aż do dużego wyboru biżuterii. Wszystko zgodne z tendencjami sezonowymi na wybiegach. 

W sklepie, który Sfera otworzy 20.października w Galerii Mokotów w Warszawie (będzie to drugi, po Wrocławiu, sklep marki w naszym kraju) możemy się spodziewać damskiej, męskiej i dziecięcej kolekcji. Hiszpańska moda zdecydowanie przypadła Polakom do gustu, sądzimy więc, że Sfera na dobre zagości w Polsce. Salony sieciówki, oprócz Hiszpanii, zlokalizowane są też w Portugalii, Belgii, Grecji, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie, Egipcie i Kuwejcie.

Jeśli macie ochotę na zakupy zgodne z najnowszymi trendami, polecamy! Same się przekonamy jak będzie wyglądał nowy sklep już w ten piątek.