Seks jest tak stary jak ludzka cywilizacja, więc dlaczego – mimo upływu tysiącleci – tajemnice szczęśliwego pożycia są nadal tak nieuchwytne? Na szczęście powstał Seks. Podręcznik użytkownika, który odpowiada na najpilniejsze pytania: Dlaczego mężczyźni zasypiają po osiągnięciu orgazmu?; Czym jest punkt G i gdzie można go znaleźć?; Jak wprowadzić zabawki erotyczne do związku?; Czy są prezerwatywy dla kobiet?; I czym, do licha, jest spodziectwo? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziecie w podręczniku napisanym przez „seks ekspertkę” Felicię Zopol.

Seks. Podręcznik użytkownika jest antidotum na wszystkie plotki i pogłoski rozpowszechniane na temat erotyzmu przez masową, nastawioną na konsumpcję kulturę. Jest podręcznikiem pozwalającym zmaksymalizować płynącą z seksu przyjemność przez odpowiednią troskę, dbałość i implementację naszych erotycznych części, narzędzi i technik.

Poradnik Seks. Instrukcja obsługi  jest kolejnym z serii bestsellerowych poradników po takich pozycjach jak: Ciąża, Bobas, Szkrab, Pies i Kot.