Ślubny prezent w dzisiejszych czasach to trudny wybór. W sklepach mamy już dosłownie wszystko i zdobycie żelazka czy pościeli nie jest już takim osiągnięciem jak kilkadziesiąt lat temu. Nie znaczy to jednak, że musimy z prezentu rezygnować. Warto się o niego pokusić jeśli dobrze znamy Młodą Parę i ich gusta.

Oto nasze propozycje prezentowe:

ciekawa grafika lub plakat – jeśli Państwo Młodzi urządzają własne gniazdko ciekawy plakat z limitowanej edycji lub unikatowa grafika może bardzo przypaść im do gustu. Jest to jednak tak personalny prezent, że warto wcześniej pomysł ten skonsultować z ich bliskimi przyjaciółmi.

pościel – prezent niby oklepany, ale raz że pościeli nigdy dość, a dwa może to być fajny dodatek do tradycyjnej „koperty”. Zamiast standardowej pościeli z popularnych sklepów warto przejrzeć sklepy internetowe młodych twórców. Pościel z ciekawym, niespotykanym motywem z pewnością przypadnie obdarowanym do gustu.

talon na zakupy – być może nie jest to bardzo kreatywny pomysł, ale unikniemy nietrafionego prezentu dużą popularnością cieszą się też gadżety, na które zwykle sami nie wydamy pieniędzy. Prym wiodą zestawy do fondue (np. czekoladowego czy serowego), zestawy barmańskie, kosze piknikowe.

talon na jakieś wyjście we dwoje - W zależności od budżetu może być to weekend w SPA, wyjście na masaż lub coś bardziej przygodowego np. lot helikopterem! Miłośnicy przygód z pewnością docenia taki prezent.