Zbliża się sezon na Walentynki, na pewno nie macie pomysłu jaki prezent wybrać, żeby był oryginalny i nie banalny. Oczywiście czasami wystarczą ciekawe życzenia walentynkowe, ciekawy sms na walentynki lub wiersz walentynkowy. Ale może warto w tym roku 2016 wymyślić coś innego? Pamiętajcie zawsze sprawdza się seksowna bielizna izestaw kosmetyków, ale jeśli nie możesz w tym roku powielać tych samych pomysłów na Walentynki, to koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją.

Pomysł jest również świetną opcją na weekendowy wieczór, kiedy potrzebujemy relaksu i odpoczynku, a nie mamy ochoty siedzieć w domu.


Kup pakiet SPA dla dwojga na Walentynki

PAKIET DLA DWOJGA

Dla Niej: Złoty peeling cukrowy całego ciała oraz masaż relaksacyjny z aromaterpią 60 minut.

Dla Niego: Masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami 90 minut.

Zabiegi z pakietu Dla Dwojga są wykonywane są w tym samym czasie ale w osobnych gabinetach, aby każdy poczuł się wyjątkowo i miał pewność, że przygotowana przez nas oferta ma na celu sprostanie jego indywidualnym wymaganiom.

Na koniec na każdego czeka słodki upominek.

Czas trwania: 90 min.

Cena: 380 zł

PAKIET BODY & FACE DLA DWOJGA

Dla Niej: Złoty peeling cukrowy całego ciała, masaż relaksacyjny z aromaterapią 60 minut oraz zabieg na twarz nawilżająco odżywczy marki Dermalogica.

Dla Niego: Zabieg na twarz Ultra Calming marki Dermalogica oraz masaż relaksacyjny gorącymi kamieniami 90 minut.

Zabiegi z pakietu Body & Face Dla Dwojga są wykonywane są w tym samym czasie ale w osobnych gabinetach, aby każdy poczuł się wyjątkowo i miał pewność, że przygotowana przez nas oferta ma na celu sprostanie jego indywidualnym wymaganiom.

Na koniec na każdego czeka słodki upominek.

Czas trwania: 150 min.

Cena: 700 zł

Takie atrakcje proponuje w Warszawie Salon Massage Point

Zobacz gdzie warto wybrać się do SPA