Żółwie unoszące się na wodzie


Kochanek delikatnie unosi nogi partnerki leżącej na plecach. Obejmuje ją swoimi udami i przysuwa jej stopy do swojej głowy. Następnie głęboko "zanurza się" w kobietę.


tygrys w lesie


Kobieta klęczy, opierając głowę na poduszce lub rękach. Unosi w ten sposób pośladki i eksponuje wargi sromowe. Szerokie rozchylenie pośladków pozwala na dodatkowe pobudzanie okolic jej odbytu.

wijący się wąż


Pozycja zbliżona do klasycznej - tyle że mężczyzna przytrzymuje lewą dłonią głowę partnerki, a prawą ręką jej nogę. To pozwala mu lekko unosić kobietę w rytm swoich ruchów frykcyjnych.

dziki mustang


Kobieta sadowi się na partnerze jak w siodle. Partner przytrzymuje jej stopy. Ona natomiast unosi się i opada, jakby galopowała. I tak aż na szczyt rozkoszy!

skaczący tygrys


Ona klęczy pochylona i opiera się na przedramionach. On "przyskakuje" do niej od tyłu i wykonuje energiczne ruchy. Jeśli pochwa kobiety mocno się otworzy, jej odczucia mogą być naprawdę intensywne.


smok w locie


Partner rozchyla uniesione nogi kochanki i przekłada je nad swoimi ramionami - tak by jej stopy były skierowane ku górze. Tę pozycję poleca się szczególnie kobietom z płytką pochwą.

cykady w uścisku


Ona leży twarzą do posłania - jedną nogę ma ugiętą, drugą wyprostowaną. On przykrywa ją swoim ciałem i kocha się z nią od tyłu. Mocne rozchylenie nóg kobiety powiększa u niej obszar wrażliwy na dotyk.

źródło: Claudia