Pamiętacie Mela Gibsona w kabaretkach?

Która z nas nie pamięta Mela Gibsona w roli Nicka Marshalla, który chcąc dokładniej poznać kobiety próbuje nosić kabaretki, depiluje sobie nogi i testuje gadżety często używane przez płeć piękną. W  trakcie tych eksperymentów zostaje porażony prądem i nagle zaczyna słyszeć myśli kobiet. Ze zdumieniem odkrywa co tak naprawdę myślą o nim kobiety i szybko zdaje sobie sprawę, jak może wykorzystać swoje nowe umiejętności, zwłaszcza wobec Darcy, która zagraża jego pozycji w firmie.

Kogo zobaczymy w komedii „What Men Want”?

To już pewne! Powstanie żeńska odpowiedź hitu „Czego pragną kobiety”. W nowej komedii „What Men Want” główną rolę zagra Taraji Penda Henson, amerykańska aktorka i piosenkarka, gwiazda muzycznego serialu „Imperium”, za który otrzymała Złoty Glob. Do tej pory aktorka zagrała w takich filmach jak: „Ukryte działania”, „Myśl jak facet”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”, gdzie za drugoplanową rolę była nominowana do Oscara.

W filmie „What Men Want” Taraji Penda Henson wcieli się w rolę agentki sportowej, która ciągle jest na przegranej pozycji, ponieważ jest kobietą w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Kiedy jednak zaczyna słyszeć myśli mężczyzn, ma szansę wykorzystać to na swoją korzyść i zdobyć kontrakt na reprezentowanie najnowszej gwiazdy NBA. 

Film zostanie nakręcony dla studia Paramount Players, które już zapowiedziało amerykańską premierę komedii na 11 stycznia 2019 roku.