"Pitbull. Ostatni pies" Doda w roli głównej

Władysław Pasikowski, reżyser m.in, "Jack Strong" czy "Psów" zdecydował się nakręcić kolejną część Pitbulla. W jednej z głównych ról obsadził piosenkarkę Dorotę "Dodę" Rabczewską. Razem z nią na ekranie nowej części "Pitbulla" pojawią się Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak.

Co ciekawe, epizody w nowym filmie Pasikowskiego będą też mieli Kasia Nosowska, która właśnie ogłosiła przerwę w działalności zespołu HEY oraz bokser Artur Szpilka.

"Pitbull. Ostatni Pies" fabuła

O czym będzie "Pitbull. Ostatni Pies"? Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Wiele różnych wątków i postaci zapewne spodoba się fanom serii, choć będzie to zdecydowanie nieco inny sposób sportretowania mafii i policji. Pasikowski nie jest Patrykiem Vegą i, w tym przypadku, może i to dobrze.

"O czym jest film? Jak zwykle o twardej przyjaźni, zasadach, tyrani złych ludzi i oczywiście o miłości.", mówi Władysław Pasikowski.

 

#3 #2 #1

Post udostępniony przez Marcin Dorociński (@marcindorocinski) 4 Wrz, 2017 o 4:26 PDT

Mamy pierwsze zdjęcia z planu zdjęciowego "Pitbull. Ostatni Pies", zobaczcie!