Odwiedź jedno z najdzikszych miejsc na Ziemi i przyjrzyj się codzienności majestatycznych władców sawanny. „Afrykańskie koty” to pasjonujący dokument, dzięki któremu zanurzysz się w pełnym namiętności, humoru i determinacji świecie tych niezwykłych zwierząt. Usłysz fascynującą historię Mary, uroczej małej lwicy, która pragnie wyrosnąć na równie silną, dzielna i mądrą samicę jak jej mama; zaprzyjaźnij się z Sitą, nieustraszoną gepardzicą i samotną matką pięciu niesfornych maluchów; poznaj losy Fanga, dumnego przywódcy stada, który musi bronić rodziny przed licznymi niebezpieczeństwami.

Doskonałe zdjęcia i kojąca duszę narracja w wykonaniu Krystyny Czubówny nadają filmowi wyjątkowego charakteru. Warto wiedzieć, że owa produkcja jest efektem dwóch i pół roku obserwacji oraz zbierania materiału, wobec czego stanowi zapis ogromnego fragmentu historii, udokumentowanej perfekcyjnie zmontowaną opowieścią o miłości, dzielności i woli przetrwania.


Wciągająca opowieść o miłości, walce o przetrwanie i rodzinnych więzach z pewnością wzruszy i rozbawi ciebie i twoich bliskich!
kobieta.pl objęła patronat nad filmem.