Trzęsące się ręce, łomot serca, pustka w głowie, suchy język i krępująca cisza w powietrzu? Scenariusz spotkania z chłopakiem jak z koszmaru? Nie martw się, podpowiadamy kilka tematów – pewniaków:

1.      1.  Sport – faceci generalnie lubią sport. Może to być piłka nożna, wspinaczka, surfowanie, pływanie, szermierka, czy oglądanie rozgrywek NBA przed telewizorem.  Nie musisz znać na pamięć tabeli wyników ekstraklasy, ważne żebyś orientowała się choć odrobinę w dziedzinie, którą interesuje się Twój wybranek. Nie wiesz co go pasjonuje? Nic straconego. Możecie porozmawiać o sporcie, który Ty uprawiasz, lubisz znasz np. A może wybierzemy się razem na mecz reprezentacji siatkarzy, jestem fanką siatkówki od dziecka.

2.    2.   Jedzenie i napoje – przez żołądek do serca. Nie znam nikogo, kto nie lubiłby dobrze zjeść.  Z chłopakiem nie porozmawiasz raczej o najnowszym przepisie na ptysie z bitą śmietaną, ale o pikantnym kurczaku z ziołami, gatunkach piwa niepasteryzowanego, czy najlepszej whiskey już tak!

3.     3.  Gadżety i nowe technologie – być może trafił Ci się gadżeciarz? Sprawdź to? Na przynętę rzuć temat nowego iPhone 5. Jeśli rybka połknie haczyk możesz spokojnie wyciągnąć temat hybrydowych samochodów, kindle, iPadów mini, blacberry, czy nawigacji samochodowej. PS. Jeśli nie masz o tym za grosz pojęcia – doucz się, poczytaj, obejrzyj filmiki w sieci.

4.      4. Wakacje i podróże – to temat rzeka. Zapytaj czy lubi podróże, gdzie był ostatnio, co widział? Może Ty też byłaś w tym miejscu, wtedy następną godzinę macie z głowy. Jeśli nie byłaś – powiedz dlaczego chciałabyś tam pojechać, a może dlaczego nie. A jeśli trafił Ci się domator przejdź do punktu nr 5 i 6.

5.       5. Muzyka – zacznij od Bacha, a na poważnie to po prostu powiedz o tym, co lubisz w muzyce! Jest szansa, ze chłopak odwzajemni Twój muzyczny gust.

6.       6. Filmy,  seriale, książki – wszyscy coś oglądamy, wszyscy cos czytamy - warto o tym porozmawiać. „Wiesz wczoraj widziałam odcinek Gry o tron, w którym….Lubisz ten serial?” – chłopak nie powinien obrazić się za takie nawiązanie kontaktu. Wybierz temat, który rzeczywiście lubisz i na którym się znasz (o ile nie jest to poradnik malowania rzęs – no chyba, ze trafiłaś na wizażystę).