Niepowtarzalne dodatki znanych, a także niszowych włoskich marek to oferta, jakiej dotąd jeszcze nie było w polskiej sieci. Okulary, biżuteria, szale, torebki, takie znajome, a jednak zaskoczą wszystkich wysoką jakością, ciekawym wyborem i atrakcyjnymi cenami.
 
„Z ogromną radością wybieram produkty do NET4CHIC. Odwiedzanie fabryk, showroomów, targów mody i dizajnu to najbardziej ekscytująca i kreatywna strona mojej pracy. To właśnie w czasie podróży do Włoch, które są moim drugim domem, znajduję to, co cieszy się takim zainteresowaniem w butiku online.” – mówi Joanna Smuła – pomysłodawczyni i dyrektor zarządzająca NET4CHIC.

Marki w NET4CHIC narodziły się z zamiłowania do tradycji i wysokiej jakości. Harmonijne połączenie tejże tradycji z innowacją i włoskim dizajnem daje właśnie to, czego poszukujemy – styl, szyk i klasę.

Marki i produkty:

Okulary marki Epos noszą w sobie ducha mediolańskiej arystokracji i hollywoodzkich gwiazd, akcesoria Danielapi to szlachetne materiały, ręczne wykończenie i prawdziwa nonszalancja, z kolei szale Larioseta to nowoczesna kolekcja dla wyrafinowanych gustów.

Paski Nanni to idealne połączenie skóry i metalu o niebanalnym dizajnie, a małe akcesoria marki Giorgio Fedon 1919 zauroczą nawet najbardziej wymagających.Te i inne marki w NET4CHIC łączy elegancja i miłość do mody. Prezentujemy najnowsze, aktualne kolekcje i krótkie serie zawsze „en vogue”.

„Styl i szyk to sposób wyrażania siebie, kreujemy go przez całe życie, zatem bawmy się modą i akcesoriami”. Tak zaprasza na zakupy na www.net4chic.com  Joanna Smuła.