20 lipca na naszym fanpage’u pojawiło się ogłoszenie: „Poszukujemy nazwy dla mistrzowskiego odkrycia Sławomira Szmala – napinacza łańcuszka do rolet!”. Konkurs wystartował. Ciekawi byliśmy propozycji zgłaszanych przez naszych fanów. Jakie będą pomysły? Z czym facebookowiczom skojarzy się napinacz? Na której z jego cech się skupią – prostym i szybkim montażu, porządkowaniu łańcuszka czy łatwiejszej obsłudze rolety? A może inspiracją stanie się kształt i wygląd napinacza?

Ilość propozycji przerosła nasze oczekiwania – facebookowicze przesłali 119 nazw! Niektóre nawiązywały do nazwiska naszego sportowego mistrza, inne do nazwy firmy. Czasem zwracały uwagę na kształt napinacza, czasem na łatwość montażu lub układanie, spinanie i porządkowanie łańcuszka.

30 lipca przyjmowanie zgłoszeń zakończyło się, nadeszła pora na głosowanie. Która nazwa zdobędzie uznanie facebookowiczów, a którą postanowi nagrodzić komisja konkursowa? Helix, Easy-Nap, Gardinacz, a może Niesplączek? Tego mieliśmy dowiedzieć się niecałe dwa tygodnie później.

Poszukiwania nazwy dla napinacza łańcuszka do rolet pokazały, że zawsze możemy liczyć na fanów naszej firmy na Facebooku. W głosowaniu internauci dali wyraz swoim sportowym sympatiom i docenili nawiązanie do nazwiska Sławomira Szmala, największą popularnością cieszyła się nazwa „Szmalroler”. Natomiast komisja konkursowa skupiła się raczej na walorach produktowych zgłoszonych propozycji i nagrodziła nazwę „3macz”, nawiązującą do współczesnych skrótowców używanych w komunikacji elektronicznej.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy na naszego fanpage’a: http://www.facebook.com/gardiniapl