Nawilżona skóry głowy to sekret pięknych, pozbawionych łupieżu włosów. Właśnie dlatego, powstał nowy szampon przeciwłupieżowy head&shoulders „Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy” z olejkiem z migdałów, który pomaga nawilżyć skórę głowy i przywrócić jej równowagę. Konsekwentnie stosowany zapobiega nawrotom widocznych oznak łupieżu i pozwala cieszyć się wolnymi od krępujących białych płatków, pięknymi włosami. Większość z nas nie wyobraża sobie chyba dnia bez porannej toalety, zakończonej wklepaniem w skórę twarzy ulubionego kremu nawilżającego. Każdorazowo po kąpieli traktujemy ciało przeróżnymi balsamami, których głównym zadaniem jest utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry. Mało tego. By nawilżyć ciało od środka, codziennie staramy się wypijać chociaż 1,5l wody. Wszystko wskazywałoby więc na to, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest nawilżanie.

Czy jednak kiedykolwiek zastanawialiśmy się nad potrzebą nawilżania skóry głowy?

Skóra głowy wymaga równie troskliwej pielęgnacji i nawilżania, co skóra twarzy. Jej zdrowie stanowi bowiem bazę dla pięknych i pozbawionych widocznych oznak łupieżu włosów. Wiedząc to, eksperci head&shoulders stworzyli szampon head&shoulders „Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy” z olejkiem z migdałów, który nie tylko pomaga nawilżać skórę głowy i przywrócić jej równowagę, ale również – przy regularnym stosowaniu - skutecznie zapobiega widocznym oznakom łupieżu.

Nauka w służbie piękna

Tworząc nowy wariant head&shoulders „Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy”, zespół head&shoulders zaangażował do współpracy grono ekspertów, reprezentujących różne dziedziny, takie jak dermatologia, stylizacja fryzur, perfumiarstwo oraz sztuka masażu głowy. Ich wkład sprawił, że powstał absolutnie wyjątkowy kosmetyk, odpowiadający na potrzeby konsumentek. Wiele kobiet zmaga się z problemem suchej skóry głowy i łupieżem, jednocześnie chcąc, by włosy były lśniące, miękkie w dotyku, łatwo się rozczesywały i układały, a nade wszystko były wolne od krępujących białych płatków. Obecność łupieżu może wpływać negatywnie na naszą samoocenę, a w konsekwencji również na nasze relacje z innymi ludźmi.

Szampon head&shoulders „Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy” łączy w sobie składniki pielęgnacyjne i odżywcze, które pomagają utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry głowy. Zawarty w szamponie kompleks ActiZinc poprawia stan powierzchni skóry głowy, ponieważ zapobiega utracie wilgoci, przez co pomaga chronić przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Efektem wytężonej pracy twórców perfum, zaangażowanych w tworzenie wariantu head&shoulders „Nawilżenie. Pielęgnacja suchej skóry głowy”, jest nowy, wspaniały zapach kosmetyku. Otulająca ciepłymi nutami olejku migdałowego i głębokimi aromatami drzewa sandałowego oraz piżma woń,  pobudza zmysły.

Sugerowana maksymalna regularna cena detaliczna: 250ml – 11,99 zł, 400ml – 16,99 zł.