Wyprzedaże lato 2017 rozszalały się na dobre i można znaleźć naprawdę sporo dobrych okazji. Warto pamiętać, że podczas sezonowych obniżek można kupić naprawdę dobre jakościowo elementy garderoby, na które w cenie regularnej rzadziej możemy sobie pozwolić. Super buty czy jakościowa torebka albo marynarka powinny być więc wyprzedażowymi strzałami, które zostaną z nami na więcej niż jeden sezon.

Nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również online rozgrywa się cenowe szaleństwo. Zakupy online są wygodne, ponieważ a) mamy lepszy ogląd na całą ofertę (nie musimy się przebijać przez dziesiątki sukienek na wieszakach, b) kupując online w domowym zaciszu łatwiej jest kontrolować swoje wydatki.

Znalazłyśmy dla Was super perełki z wyprzedaży Zalando. Sprawdźcie!

Wyprzedaże Tophop lato 2017 do 60% taniej

Co prawda brytyjska marka Topshop na dobre zniknęła z Polski, jednak wciąż możemy kupić kolekcje z metką przez Internet. To gratka dla dziewczyn, które lubią sezonowe trendy.

 

River Island do 60 % taniej!

River Island to kolejna sieciówka z Wysp, która zamknęła sklepy stacjonarne w naszym kraju, ale wciąż można jej asortyment upolować w Internecie. Zalando ma większość kolekcji, przy letniej wyprzedaży do 60% taniej. Polecamy zwłaszcza torebki i buty!

 

Conversy taniej na lato 2017

 

Sneakersy Nike, Adidas, Puma

Sneakersy są modne od zeszłego sezonu, a dobra wiadomość jest taka, że jeszcze na chwilę w modzie zostaną. Możemy je nosić klasycznie do jeansów, ale też spódnic midi, mini i maksi, cygaretek, lekkich dziewczęcych sukienek...