Wybrani szczęśliwcy otrzymają od organizatora, firmy Milewski & Partnerzy gwarancję realizacji marzenia lub przedmiot, o którym marzyli. Czyli w praktyce – jeśli wymarzyli sobie lot szybowcem, otrzymają pisemne potwierdzenie, gdzie i kiedy się odbędzie. Jeśli marzyli o spotkaniu przyjaciela, którego szukali przez lata – mogą spotkać się na… scenie. Brzmi to nieprawdopodobnie? Równie trudno uwierzyć w historię Nicka Vujicica, jednego z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, który będzie gwiazdą wydarzenia na stadionie. Człowiek, który zainspirował do wprowadzenia pozytywnych zmian i realizacji życiowych marzeń miliony ludzi na całym świecie, urodził się bez rąk i nóg. Jako 8 latek  przechodził depresję, jako 10 – latek próbował odebrać sobie życie. Dzięki niezwykłej sile motywacji, jaką potrafił w sobie wzbudzić, nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie życiowe czynności, a także grać w golfa czy na perkusji! Ożenił się i został ojcem,  z czasem stał się autorem bestsellerowych książek i filmów motywacyjnych. Podczas serii jego wystąpień w Brazylii zapełniło się… 16 stadionów!

To właśnie planowana wizyta Nicka Vujicica w Polsce zainspirowała firmę Milewski & Partnerzy do zorganizowania projektu społecznego „Życie bez ograniczeń“, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł postarać się o spełnienie największego marzenia kogoś bliskiego – mamy, brata, przyjaciela, znajomego, czy życiowego nauczyciela.

- Ten projekt może przekonać każdego z nas, że warto budować w sobie pozytywną motywację, że każdą przeszkodę można pokonać, gdy uwierzymy we własne siły i będziemy konsekwentni w działaniu – mówi Ryszard Grobelny, prezydent Poznania, który objął wydarzenie honorowym patronatem.

W tym wyjątkowym projekcie biorą też udział polscy reprezentanci pozytywnej motywacji, m.in. Jan Mela, który motywuje ludzi poprzez konsekwentną walkę ze swoimi słabościami i realizację największych wyzwań. Taką postacią jest też Jakub B. Bączek, trener mentalny polskiej kadry siatkarzy, którzy w tym roku zdobyli Mistrzostwo Świata.

Niezwykłą postacią jest 10-letni Miłosz Bronisz, który podobnie, jak Nick, również urodził się bez rąk i nóg. Chłopiec propaguje wiedzę, że dzieci niezależnie od faktu, czy są zdrowe, czy nie, mogą wieść szczęśliwe życie i realizować swoje marzenia. Miłosz jest beneficjentem tegorocznego Poznań Business Run, realizował też spoty społeczne z Fundacją TVN „Mam Marzenie”. Tym razem to marzenie Miłosza zostanie spełnione – i to właśnie dzięki eventowi z udziałem Nicka. A stanie się tak dzięki temu, że jakiś czas temu jego ojciec zdecydował się zadzwonić do organizatorów wydarzenia „Życie bez ograniczeń“ i przekazać im informację, że największym marzeniem jego syna jest spotkanie z Nickiem. I tak właśnie się stanie – Miłosz właśnie otrzymał wejściówki na 30 kwietnia 2015 !  

Kluczem do spełnienia marzenia na INEA Stadionie w Poznaniu jest niespodzianka. Osoby zgłoszone do projektu przez swoich bliskich do końca nie będą o tym wiedziały. Laureaci dowiedzą się o wyborze ich marzeń i o tym, że zostaną one spełnione, dopiero podczas eventu z udziałem Nicka Vujicica!

W akcji prowadzonej w całym kraju może wziąć udział każdy, kto chciałby zrobić niespodziankę ważnej w jego życiu osobie. Nie można natomiast zgłosić samego siebie. Idea akcji to czynienia dobra dla innych. Organizatorzy nie zakładają limitu zgłoszeń, data ich przyjmowania upływa w ostatnim dniu lutego 2015 r.
Maksymalnie 60 sekundowy film trzeba przygotować według wskazówek organizatora zawartych w regulaminie konkursu, umieszczonym na stronie www.zyciebezograniczen.pl, umieścić na kanale YouTube, a następnie zamieścić zgłoszenie z linkiem do filmu na specjalnej platformie organizatora.

Najlepszych 10 filmów zostanie wybranych dzięki ocenom Internautów, którzy wybiorą je  poprzez „lajkowanie”.  Z tej puli zwycięskich filmów organizator wraz z jury określonym w regulaminie wybierze 3 finalistów.
Wartość realizowanych marzeń wyniesie ok. 200 tys. zł. Ale jeśli organizatorowi uda się pozyskać sponsora strategicznego konferencji, wartość realizowanych marzeń może wzrosnąć nawet kilkukrotnie!

Wydarzenie „Życie bez ograniczeń“ na INEA Stadionie w Poznaniu będzie nie tylko spotkaniem z „gigantami“ motywacji, lecz także niezwykłym połączeniem edukacji i przeżyć artystycznych. Pierwszy w Polsce tak wielki event edukacyjno – rozrywkowy rozpocznie się o godzinie 9.50 częścią muzyczną i występami zaproszonych polskich mówców. Po tych emocjach o godzinie 12.50 przyjdzie pora na półtoragodzinne wystąpienie Lesa Browna, autora bestsellerów i legendarnego mówcę motywacyjnego, uznanego za numer 2 w swojej dziedzinie przez amerykańskiego Forbesa.

Na scenie w bogatej w gwiazdy części muzycznej wystąpią m.in. Furman Artem, ukraiński uczestnik X-Factora w Polsce oraz jego przyjaciel Jakub Jonkisz – artyści, którzy zrealizowali swoje marzenia. Około 1,5 godzinne wystąpienie Nicka Vujicica jako punkt kulminacyjny zamknie imprezę na INEA Stadionie w Poznaniu. Po prostu trzeba tam być!

Bilety na konferencję „Życie bez ograniczeń” z udziałem Nicka Vujicica, 15 kwietnia 2015 r. na INEA Stadionie w Poznaniu, można kupić na www.zyciebezograniczen.com.pl