Kobiety z dumą celebrują swoje nowo odkrywane podczas tego wyjątkowego okresu krągłości. Stąd przystosowane do ich wyjątkowych potrzeb fasony i praktyczne rozwiązania. Dzięki specjalnie zaprojektowanej bieliźnie kobiety w okresie ciąży oraz karmienia mogą poczuć się nie tylko komfortowo i atrakcyjnie.

Wynikiem działań zespołu stylistów Italian Fashion jest nowa kolekcja Mama. To wyjątkowe modele, które dbając o wygodę kobiety w okresie macierzyństwa jednocześnie przekuwają w atut zaokrąglenia jej ciała. Stąd właśnie podtrzymujące brzuch wysokie lub niskie pasy z bawełny z dodatkiem elastanu oraz liczne marszczenia lub rozpięcia pozwalające wygodnie karmić malucha. Dedykowane na poszczególne trymestry ciąży modele pozwalają w szykowny sposób okryć największy skarb – brzuch w którym rozwija się nowe życie.

Kolekcja Mama to gama najpotrzebniejszych w okresie ciąży i karmienia produktów. Począwszy od bielizny nocnej, poprzez specjalnie profilowane figi i legginsy, aż po bluzki, podkoszulki, tuniki i komplety sportowe. Wszystkie dostępne w szerokiej gamie barw, fasonów i długości; by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pań.

Zastosowanie bawełny jako surowca projektantów niezmiennie wpisuje się w nurt bielizny przyjaznej ciału. Ta baza w najbardziej naturalny ze sposobów oddaje hołd kobiecości i najwspanialszego z darów natury – życia.