Lara Stone urodziła się w 1983 roku w Holandii.  W wieku 16 lat wyrzucono ją ze szkoły za złe zachowanie. Niedługo potem dziewczyna rozpoczęła karierę modelki. Na początku nie było kolorowo. Nastolatka myślała nawet o porzuceniu zawodu. Przełomem okazał się jednak rok 2006 i podpisanie kontraktu z agencją IMG. Lara stała się ulubienicą projektantów, w szczególności zaś Karla Lagerfelda.    

Lara ze swoimi blond włosami i brązowymi oczami bardzo przypomina Brigitte Bardot. Ma także bardziej obfite kształty niż jej koleżanki z wybiegu i bardzo małą jak na modelkę stopę ( rozmiar 38). Modelka sporo pali, w przeszłości miała problemy z nadużywaniem alkoholu. 16 maja 2010 wyszła za mąż za brytyjskiego aktora Davida Walliamsa .      

Wzrost: 176 cm
Biust: 84 cm
Pas: 60 cm
Biodra: 89 cm

Zobacz wywiad z Larą i galerię jej zdjęć:

/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>/embed>