Karolina Ferenstein-Kraśko jest w ciąży?

Od tygodnia media donoszą o czwartej ciąży żony Piotra Kraśko - Karoliny Ferenstain-Kraśko. Para ma już troje dzieci: 10-letniego Konstantego, 8-letniego Aleksandra i roczną Laurę. Podejrzenia, że Karolina Ferenstein-Kraśko wkrótce urodzi czwarte dziecko, pojawiły się po tym, jak fani dopatrzyli się, że ma lekko zaokrąglony brzuch. Chodzi o zdjęcie, na którym żona Piotra Kraśki trzyma w ręku balony ubrana w biały kostium. Sukienka rzeczywiście podkreśla jej kobiece kształty, ona sama jednak skomentowała domysły o ciąży jednym zdaniem: "Jeszcze tak bardzo nie odleciałam". 

 

Zanim odlecę ..

Post udostępniony przez Karolina Ferenstein-Kraśko (@karolinaferenstein_krasko) 20 Wrz, 2017 o 12:34 PDT

Ponieważ plotki o ciąży nie ucichły, Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła uciąć je w bardziej zdecydowany sposób, jednocześnie pokazując zdrowy dystans do siebie i swojego ciała. Ferenstein-Kraśko opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w eleganckiej białej sukience - tym razem prezentując idealną figurę. W poście napisała:

Naprawdę po trzech ciążach trudno doprowadzić sylwetkę do idealnego stanu... ciężko nad tym pracuję... ale po ostatnich doniesieniach okazało się, że efektów brak.

Tym humorystycznym wpisem Karolina Ferenstein-Kraśko udowodniła, że potrafi śmiać się sama z siebie, a uwag do swojego wyglądu nie traktuje śmiertelnie poważnie. I to się ceni!