Joanna Górska, dziennikarka i mama kilkuletniego synka, od wielu lat pracuje dla Polsat News. Wcześniej zaczynała w radiu w Mrągowie, skąd pochodzi. Pierwsze kroki na wizji z kolei stawiała w TVP Olsztyn. Obecnie Górska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji i bardzo lubianą prezenterką.

Jakiś czas temu Joanna Górska zniknęła z anteny, a 15. października wrzuciła na swój profil zdjęcie z różową wstążeczką i komentarzem "Badaj cycki". Teraz opublikowała większy post, w którym przyznała, że sama walczy obecnie z rakiem i na jakiś czas znika z telewizji. Na zdjęciu prezenterka ma na głowie chustkę, co oznacza, że prawdopodobnie dają o sobie znać skutki uboczne chemioterapii.

Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam... Czas powiedzieć o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. 
Do zobaczenia., napisała pod zdjęciem Górska.

Trzymamy mocno kciuki za leczenie i wygraną walkę z nowotworem oraz przyłączamy się do apelu. Badajmy się, dbajmy o profilaktykę, sprawdzajmy piersi samodzielnie w domu, konsultujmy podejrzane zmiany z lekarzami. Tę walkę da się wygrać, ale ważne jest wczesne wykrycie.