Modelka, która pokochała swoje wałeczki

Khrystyana jest modelką i aktywistką pozytywnego nastawienia do swojego ciała. Na swoim profilu na Instagramie zamieściła zdjęcia na których pokazała swoje wałeczki z kolorowym napisem: "they see me Rollin' they lovin'" (Widzą ze wymiatam kochają mnie) - to nawiązanie do piosenki "Chamillionaire" z 2005 roku, jednak z pozytywnym przesłaniem.

Khrystyana jeszcze kilka lat temu była bardzo szczupłą modelką, która cały czas pilnowała swojej diety i ćwiczyła, bo świat modelingu wymagał tego od niej. Czy była szczęśliwa?

Absolutnie nie. Byłam zdesperowana i zagubiona szukając własnej tożsamości. W efekcie przytyłam, zaczęłam jeszcze bardziej nienawidzić siebie i wszystkich wokół. To było wyczerpujące, ale zmęczenie okazało się też wyzwalające.

To był przełom w życiu modelki. Od tego momentu zaczęła patrzeć na siebie inaczej, dostrzegła, że mając kilka rozmiarów więcej może zrobić coś dobrego dla siebie i dla innych, a mianowicie zaakceptować swoje ciało, pokochać je i pokazać innym dziewczynom, jak to zrobić, żeby być szczęśliwą.

Zaczęłam patrzeć na nową siebie, a nie tylko wspomnienia z przeszłości. Przestałam siebie osądzać. Bo po co? Dlaczego miałabym dalej siebie niszczyć? Dla kariery? Żeby rodzice byli ze mnie dumni? Dla szczęścia w miłości? Sławy? Dlaczego w ogóle to robiłam? Dlaczego dalej miałabym to robić?

Modelka wyznała, że brzuch był ostatnią częścią ciała, którą pokochała. I zanim tosię stało musiało minąć sporo czasu. Dodaje, że branża modowa doprowadziła do tego, że nie akceptowała swojego ciała, aż pewnego dnia powiedziała „Walić to!. Jesteś tutaj, czy ludzie cię lubią, czy nie. Jesteśmy w tym razem i sprawimy, że zadziała. Kto powiedział, że brzuch nie jest seksowny!

Uwierz w nową siebie. Uwierz, że zasługujesz na własną miłość. Tak, twoją. - tak zachęca wszystkie kobiety Khrystyana

My w stu procentach podpisujemy się pod słowami modelki i też kochamy swoje ciała!