Pozycja seksualna, którą lubią faceci i kobiety

Powszechnie wiadomo, że nasze ulubione pozycje w łóżku powinny dawać jednoczesną przyjemność obojgu partnerów. Często para potrzebuje sporo czasu, żeby dojść do momentu, w którym stwierdza – tak właśnie lubimy się kochać. Niektórzy wiedzą to od razu i tych nazywa się szczęściarzami. Bywa i tak, że kobieta lubi jedną pozycję, a jej partner woli się kochać w jeszcze inny sposób.

Powstały jednak badania seksuologów, którzy zbadali najlepszą pozycję w łóżku zarówno dla kobiet i mężczyzn. Okazało się, że zarówno panie jak i panowie lubią kochać się „na pieska”.

Przepytano 2000 osób w Stanach i Wielkiej Brytanii za pomocą kwestionariuszy online. Ponad 35% grupy fokusowej stwierdziło, że najbardziej w łóżku lubi opcję „na pieska”, a tuż po niej misjonarską(czyli klasyczną) i na „jeźdźca” (ona na górze).

Kobiety i mężczyźni zgodzili się co do pierwszej ulubionej pozycji, później jednak mieli nieco inne zdanie. Kobiety chcą kochać się w pozycji misjonarskiej (dla leniwych w łóżku), faceci tuż po „na pieska”, lubią przejść do „ona na górze”.

Przepytano też aktywnych seksualnie ankietowanych (kobiety) o top miejsca do uprawiania seksu. Na pierwszym miejscu panie wskazywały seks na stole.

Ciekawe badania, nie sądzicie?