Jeans modny jest zawsze, niezależnie od sezonu. Zmieniają się tylko jego odmiany - może być jasny, bardzo ciemny, przecierany i sztucznie postarzany lub zupełnie nieskazitelny. Modne są jeansy z haftami, przeszyciami, luźne, wąskie - do wyboru do koloru.

Trendy w manicure z kolei zmieniają się jak kalejdoskopie. I kiedy wydawałoby się, że wszystko już było, pojawia się nowa tendencja. Modny zwłaszcza na Instagramie trend na jeansowy manicure szturmem zdobywa kolejne salony piękności. Rodzaje denimu na paznokciach nie mają granic - od przecieranych, po brokatowe. Jedną z pierwszych stylistek paznokci, które postawiły na jeans jest Madeline Poole, ekspertka Sally Hansen. Jej manicure to denim, ale w klasycznym, lekkim wydaniu.

Takie eksperymenty z płytką paznokcia można sobie zostawić właśnie na wakacje, które w końcu sprzyjają urodowym szaleństwom. Na urlopie jeansowe malowanie sprawdzi się doskonale, podobnie jak różowe pasemka potraktowane sprayem koloryzującym czy niebieski tusz do rzęs.

Odważycie się?