Mieszkanie Marty Kaczyńskiej w Sopocie

Marta Kaczyńska jest wielką fanką klimatycznych wnętrz i tak właśnie urządziła mieszkanie, które odziedziczyła po rodzicach. Mieszkanie znajduje się w Sopocie, jest wiekowe i pełne antyków. To bardzo ważne miejsce dla całej rodziny, w którym Marta dodała nieco kolorów. Ostatnio pochwaliła się kolorystycznymi detalami na Instagramie. "Akurat tak się ułożyło, że w tej chwili mieszkam w Sopocie, w mieszkaniu moich Rodziców. I to jest miejsce, które nierozłącznie się z nimi wiąże.", mówiła jeszcze kilka lat temu w wywiadzie. We wnętrzach uchwyconych na fotografiach córki Lecha Kaczyńskiego sporo jest też jej domowych zwierząt - psów i kotów.  

Ściany w pokojach Kaczyńska ozdobiła rysunkami swoich dzieci i awangardowymi obrazami, zostawiła stylowe dodatki vintage np. ceramikę i zegar z kukułką. Sporo jest w sopockim mieszkaniu bibelotów, które darzy sentymentem. Dominuje ciemny brąz, chociaż kuchnia urządzona jest już w dużo jaśniejszych barwach, w rustykalnym stylu. Duży okrągły stół sprzyja rodzinnym spotkaniom i wspólnym posiłkom. Marta Kaczyńska ma te swoje ulubione biurko do pracy, przy którym często siedzie też jej kot. Każde z pomieszczeń w mieszkaniu Marty Kaczyńskiej niewątpliwie ma duszę.

Nie możemy się oprzeć wrażeniu, że tam czas stanął w miejscu, a atmosfera jest niezwykle rodzinna. Marta Kaczyńska zadbała też o ciche zakątki do czytania i pracy, gdzie z okna rozciąga się widok na zielone drzewa. Pięknie, prawda?