5 minut
Przygryzaj jego usta, obejmij jego ramiona i ściśnij bicepsy. To zadziała na niego relaksująco, ale nie podniecająco. Potem zrób mu masaż. „Seksuolodzy mawiają: kreśl rano na jego plecach małe kółka, a po pracy on przybiegnie prosto do domu – radzi seksuolog Jaiya, autorka książki „Red Hot Touch”. – Dotyk jest przez pary niedoceniany, a przecież wyzwala oksytocynę – hormon, który sprawia, że ludzie przywiązują się do siebie.”

10 minut
Spieszycie się do znajomych, a ty musisz się jeszcze przebrać? Zdejmując ubranie, zrób striptiz, dając mu namiastkę tego, co go czeka, gdy wrócicie do domu. Praktyczne rady, w jaki sposób i co po kolei z siebie zdejmować, znajdziesz w książce Jennifer Axen i Leigh Phillips „Striptizerki doradzają, jak dobrze wyglądać nago”. „Zdejmowanie z siebie ubrań samo w sobie jest seksowne – piszą autorki. – Reszta to premia.”


15 minut
Wypróbujcie pozycję „Most Golden Gate”, dzięki której w krótkim czasie będziecie mieli potężny orgazm. Połóż się na plecach (z poduszką pod krzyżem), on niech klęknie między twoimi nogami i podniesie twoje biodra tak, by były pod kątem 90 stopni do jego ciała. Rękoma musi podtrzymywać cię w talii, a ty możesz regulować jego ruchy, trzymając dłonie na jego udach.