Seks shopy obrosły mitem miejsc z piekła rodem, tymczasem to zupełnie zwyczajne miejsce Sklep z akcesoriami erotycznymi jest zupełnie tak jak każdy inny sklep – oferuje po prostu inny asortyment. Ich sprzedawcy nie są napalonymi zboczeńcami, a całkiem zwyczajnymi ludźmi.

Kto odwiedza sex shopy?

Odwiedzany jest chętnie przez eksperymentujących młodych ludzi – ci zaopatrują się w fikuśne prezerwatywy, futerkowe kajdanki czy seksowne przebrania. Nie brakuje tu też zawstydzonych dziewcząt szukających prezentów na wieczory panieńskie (oprócz tak oczywistych prezentów jak sztuczne penisy dostępne są tu też zabawne dekoracje np. królicze uszka lub słomki w kształcie penisów), czy ciut bardziej odważnych mężczyzn chętnie wybierających dmuchane lale na prezenty dla przyszłego małżonka. „Dorosłe” prezenty wybierane są często także na 18 urodziny. Choć teoretycznie sklep nie obsługuje niepełnoletnich jest to dużo rzadziej weryfikowane niż przy próbie zakupu alkoholu. Osoby nieco starsze przychodzą do sex shopu zazwyczaj w jasno sprecyzowanych celach. Pragną urozmaicić swoje życie seksualne, wybierają odważniejsze gadżety jak pejcze czy wibratory. Wizyta w takim sklepie i małe zakupy mogą przynieść nieoczekiwane odświeżenie w życiu seksualnym. Mimo łatwej dostępności pornografii w sieci nadal dużym powodzeniem cieszą się też płyty z filmami.
Jeśli jednak jesteś zdecydowana na jakąś erotyczną zabawkę, a krępujesz się zbyt mocno wizyty w takim sklepie idealnym rozwiązaniem jest internetowy sex shop.