Na Hoop Likes Festival  do Gdańska przyjeżdżają twórcy, którzy rządzą w internecie. Pierwsza edycja imprezy połączy wiele różnych dziedzin: muzykę gry, modę i kulinarny performance.  Dyrektorem artyystycznym festivalu jest Czesław Mozil – muzyk, który swoją popularność zawdzięcza w dużej mierze sieci. W strefie muzycznej wystąpi najpopularniejszy wokalista reggae w Polsce, czyli Kamil Bednarek. Debiutancką EP-kę promować będzie Karolina “Koka Hera Hasz LSD” Czarnecka. Na festivalu sprawdzimy też w jakiej formie jest macierzysty skład Dawida Podsiadło, zespół Curly Heads.  

Poza Music Zone będzie też można zagrać w Fifę z Wardęgą, Battlefielda z Rockiem, spotkać się z Jessicą Mercedes, Maffashion i ekipą Abstrachuje.tv. Jednocześnie, dzięki współpracy z serwisem veedo.pl będzie można podglądać zarówno to co się dzieje na scenie, jak i na backstage’u.  

Start festiwalu 26 września o 17.00 w hali AmberExpo w Gdańsku. Szczegółowe informacje o festiwalu oraz o biletach znajdują się na www.likesfestival.com