Brad Pitt ma dziewczynę?

Od rozstania z Angeliną Jolie Brad Pitt był łączony z kilkoma kobietami, plotkowano o jego rzekomym związku ze Sienną Miller, podejrzewano nawet, że chce wrócić do byłej żony - Jennifer Aniston. Nie do końca było też jasne, czy Brad Pitt i Angelina Jolie nie wycofają się z planów rozwodowych. Teraz jednak powrót Brangeliny raczej nie wchodzi w grę, bo Brad Pitt podobno wręcz oszalał na punkcie aktorki Elli Purnell, młodszej od niego aż o 32 lata. Informator amerykańskiej gazety "InTouch" twierdzi:

Brad myśli o Elli od samego początku. On wychodził z siebie, by ją poderwać. Elli niesłychanie schlebia cała ta uwaga, jaką otrzymuje od Brada. Powiedziała przyjaciołom, że zawsze się w nim podkochiwała.

Czy związek 53-letniego Brada Pitta z 21-letnią dziewczyną może mieć sens? Czas pokaże. Tymczasem pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Ella Purnell do złudzenia przypomina Angelinę Jolie, amerykańskie media nazywają ją wprost - sobowtórem Angeliny.

Ella Purnell - kim jest?

Ella Purnell urodziła się w 1996 roku w Londynie. Ukończyła szkołę aktorską, uczyła się śpiewu i tańca. W 2008 roku pokonała setki dziewcząt i została wybrana do roli w sztuce "Oliver!" w teatrze Drury Lane w Londynie. Kilkukrotnie nominowana do nagród filmowych jako najlepsza aktorka. Ella Purnell zagrała m.in. w filmach "Nie opuszczaj mnie", "Dzika", "Osobliwy dom Pani Peregrine" oraz w filmie "Czarownica", w którym wcieliła się w... Angelinę Jolie w młodszej, nastoletniej wersji.

 

 black like my soul

Post udostępniony przez Ella Purnell (@ella_purnell) 1 Sie, 2017 o 11:51 PDT