"Belfer" to jeden z najlepszych polskich seriali zeszłego roku. Maciej Stuhr jako nauczyciel - detektyw Paweł Zawadzki podbił serca widzów i wciągnął w mroczną intrygę pewnego liceum w Dobrowicach. Cała Polska zastanawiała się kto zabił uczennicę, Asię Walewską. Po rozwiązaniu zagadki przyszedł czas na nowe wyzwania i Paweł Zawadzki przeniósł się do Wrocławia, żeby pomóc policji w rozwikłaniu tamtejszej kryminalnej zagadki.

Belfer 2 kiedy premiera?

Premiera nowego sezonu serialu "Belfer" już 22. października, a tymczasem Canal Plus wypuszcza kolejne zwiastuny produkcji. Początkowe teasery nie zdradzały zbyt wiele, najnowszy zwiastun "Belfra 2" zdecydowanie rzuca pewne światło na losy profesora Zawadzkiego. W nowej zajawce serialu znalazła się też kluczowa obsada m.in. Zofia Wichłacz (znana widowni m.in. z "Miasto 44"), Aleksandra Konieczna i Michalina Łabacz (fenomenalna młoda aktorka z "Wołynia").

Co się wydarzy w "Belfer 2"?

Zaginięcie nastolatków z liceum we Wrocławiu sprawi, że Paweł Zawadzki zostanie uwikłany w "morderczą grę". Jego przybycie do Wrocławia będzie niosło ze sobą spore konsekwencje. W zwiastunie widzimy kilka prób morderstwa, mroczny las i ponure szkolne korytarze, na których dzieją się niepokojące rzeczy. Czy nowy "Belfer" w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza i Macieja Bochniaka będzie hitem? Zobaczmy już 22. października.